رد کردن پیوندها

نکاتی راجع به درخواست ویزای آلمان

خانم‌ها و آقایان محترم

 

پیش از ارسال ایمیل خود به قسمت روادید، لطفا به اطلاعات ذیل به منظور پاسخ به پرسش ایمیل خود دقت فرمایید.

پیش از مصاحبه حضوری،  مدارکی به سفارت ارسال نفرمایید به ویژه هیچ‌گونه دعوت نامه‌ای. سفارت در واقع ظرفیتی برای رسیدگی به مدارکی که قبل از درخواست روادید ارسال می‌گردد نداشته و نمی‌تواند از لحاظ لجستیکی آن‌ها را مورد بررسی قرار دهد. تمام اسناد باید از طرف متقاضی در زمان مصاحبه در بخش روادید ارائه گردد.
در مورد سؤالات در خصوص پرونده‌های در حال بررسی، لطفاً شماره درخواست روادید (بارکد) که بر روی رسید شما درج گردیده است را اعلام نمایید.

در این وب سایت اطلاعات ذیل یافت می‌شود:
– برگه‌های راهنما در خصوص روند رسیدگی به پرونده روادید با اطلاعات لازم در خصوص مدارک مورد نیاز برای انواع فرم‌های درخواست روادید جهت دانلود
– اطلاعات در خصوص میزان هزینه‌ها
– اطلاعات در خصوص ساعات کاری
– پاسخ به سؤالات متداول

درخواست روادید تنها پس از تعیین وقت قبلی مورد قبول می‌باشد. شما می‌توانید در خصوص تعیین وقت مصاحبه، اطلاعات لازم را از وب سایت و برگه های راهنما دریافت نمایید.

وقت تعیین شده قابل انتقال به روز دیگری نمی‌باشد.
در حال حاضر به علت تقاضای پر شمار درخواست انواع روادید، شرایط سختی جهت تعیین وقت مصاحبه در سفارت آلمان در تهران وجود دارد.

متقاضیان روادید باید در خصوص ارائه تمام مدارک مورد نیاز اطمینان حاصل نمایند. با مطالعه برگه‌های راهنما به ویژه زمانی که برای اولین بار تقاضای روادید می‌نمایید، مدارک مورد نیاز را به طور کامل ارائه فرمایید. مدارک ناقض منجر به رد درخواست روادید می‌گردد.

با احترام فراوان

پیام بگذارید

  1. سلام وقت بخیر.من یک تکنسین فنی درجه یک در زمینه تعمیرات واجرای پروژه ازنظر الکتریکال ومکانیکال هستم.البته بیانجام کلیه امور تاسیساتی ابنیه وساختمانهای متداول روز نیز تسلط کافی دارم.باتوجه به اتفاقات چندوقت اخیرا آلمان که سیل زندگی مردم رابا مشکلاتی روبرو کرده اینجانب داوطلب فعالیت درحوزه تخصصی و کمک رسانی به مردم شریف جامعه کشور آلمان می‌باشم.تا بلکه بتوانم خدمت کوچکی به هم نوعان خود درآنجا داشته باشم.پیشاپیش از توجه وملاحظه سفیر محترم کشور آلمان کمال تشکر قدردانی را دارم.تکنسین برق ومکانیک.هادی مهربان.

    1. با سلام و احترام
      جناب آقای مهربان، در صورت تمایل به اخذ ویزا یا اقامت می توانید طبق مدارک خواسته شده اقدام فرمایید.
      موفق باشید

جستجو
کشیدن