رد کردن پیوندها

اطلاعات مفید برای درخواست ویزا

اطلاعات مفید برای درخواست ویزا

به موقع درخواست ویزای خود را بدهید! به مدت زمان انتظار توجه نمایید.
به دلیل تعداد زیاد مراجعه کنندگان و نیز محدودیت‌های مکانی و پرسنلی بخش ویزای سفارت، به ویژه در فصل تابستان (ماه می تا اکتبر) و نیز ایام نوروز، امکان دارد که تعیین وقت چند هفته به طول بیانجامد. علاوه بر این حدود چهارده الی بیست و یک روز نیز بررسی تقاضا جهت دریافت ویزای شنگن زمان می‌برد. بنابراین لطفاً در برنامه ریزی مسافرت خود به این زمان بندی‌ها توجه نمایید. استثناء در سیستم تعیین وقت فقط به دلایل انسان دوستانه و یا اضطراری صورت می‌گیرد.

ارائه درخواست برای ویزا فقط با مدارک کامل
هنگام ارائه درخواست ویزا باید تمام مدارک به طور کامل تکمیل شده و تمام گواهی‌ها ارائه داده شود. به این ترتیب روند کار تسریع می‌یابد. کمبود مدارک می‌تواند موجب رد درخواست شود. برای درخواست کنندگان زیر 16 سال الزامی است که هر دو نفر از والدین یا قیمین فرم درخواست را امضاء کنند.
توجه: ارائه درخواست تنها با مدارک کامل امکان پذیر است!

به نفع خودتان است که برگه‌های راهنمای سفارت را به دقت مطالعه فرمایید. در این برگه‌ها جزئیات امر و مدارک لازم ذکر شده‌اند. این امکان وجود دارد که قوانین اعلام شده تغییر نمایند. بنابراین پیش از آن که در تاریخ تعیین شده مراجعه نمایید، یک بار دیگر برگه‌ها را مطالعه فرمایید تا از تغییرات احتمالی آگاه شوید.

لطفاً قبل از روز تعیین شده هیچ مدرکی (به طور مثال دعوت‌نامه) را برای سفارت ارسال نفرمایید. همه مدارک را باید شخص متقاضی هنگام ارائه درخواست به طور کامل به همراه داشته باشد. مدارکی را که قبلاً و بدون درخواست از شما و یا مدارکی که توسط فکس یا پست الکترونیک می‌فرستید، دلیلی برای درخواست صدور ویزا نمی‌باشند و نمی‌توانند مورد توجه قرار گیرند.

توجه: مقابل ساختمان سفارت و در کوچه‌های اطراف آن افرادی هستند که به شما پیشنهاد انجام کارهای ویزا را می‌دهند. سفارت مایل است متذکر شود که این افراد که گاهی ادعا می‌کنند با سفارت همکاری دارند، هیچ ارتباطی با سفارت ندارند.
فرم‌های درخواست ویزا رایگان بوده و می‌توانید آن‌ها را از وب‌سایت دانلود نمایید.

لطفاً توجه فرمایید که چنان‌چه مدارک جعلی و یا دستکاری شده ارائه دهید، برای شما ویزا صادر نشده و مدت طولانی هم هیچ ویزای شنگنی برای شما صادر نخواهد شد.

پیام بگذارید

جستجو
کشیدن