رد کردن پیوندها

کانادا کشور فرصت‌ها

کانادا کشور فرصت‌ها

 

طبق نظر سنجی‌های انجام شده در فوریه سال ۲۰۱۷ کانادا یکی از مطلوب‌ترین کشورها به شمار آمده.
عوامل تعیین کننده و تاثیر گذار این نظر سنجی را می‌توان رابطه فرهنگی و دیپلماتیک و سیاست نام برد.
در کانادا می‌توان شاهد بزرگ‌ترین‌ها، طولانی‌ترین‌ها، زیباترین‌ها و برترین‌های جهان بود…
کانادا دومین کشور پهناور جهان است و هم‌چنین طولانی‌ترین مرز زمینی جهان متعلق به این کشور و ایالات متحده می‌باشد.
به دلیل سطح رفاه و شیوه زندگی ایده آل از زمره کشورهای پرطرفداری‌ست که هر ساله مردمان زیادی را مجذوب خود کرده و وادار به مهاجرت و یا مسافرت می‌کند.
به راستی که شعار از این کران تا آن کران که این کشور برای خود انتخاب کرده برازنده اوست.
مهم‌ترین استان از لحاظ اقتصادی و سیاسی، استان انتاریو می‌باشد.
بیش‌ترین شرکت‌های تولیدی کانادا  در ۲ استان کبک و انتاریو قرار دارند. از تولیدات کشور کانادا می‌تواند به مواد غذایی، چوب، کاغذ، تولیدات فلزی، صنایع شیمیایی و نفت اشاره کرد.
سیستم آموزشی در کانادا به این‌گونه می‌باشد که تا سن ۱۸ سالگی تحصیل برای دانش آموزان اجباری‌ست و اکثر مدارس به صورت رایگان خدمات‌شان را ارائه می‌دهند. پس از اتمام دوره دبیرستان افراد می‌توانند در کالج ادامه تحصیل دهند که البته در این مقطع تحصیل رایگان نمی‌باشد اما با این حال دولت بیش از نیمی از این هزینه را می‌پردازد.
این کشور با توجه به گسترده بودنش جزء کشورهای پر جمعیت به شمار نمی‌آید و طی تحقیقات بعمل آمده از لحاظ مهاجرت برای مهاجرین بسیار مورد پسند واقع شده است.

«کانادا» کلمه‌ای است که از زبان «ایروکویین» گرفته شده و به معنی «روستا» است.

در این کشور سرد سیر گاهی از شدت سرما اقیانوس اطلس منجمد می‌شود و مردمان این سرزمین روی این یخ‌ها به بازی هاکی می‌پردازند.
از زیبایی‌ها و مکان‌های دیدنی این کشور نمی‌توان چشم پوشی کرد.
شفق شمالی
سواحل رِد سَند
خلیج فاندی
پارک ملی بنف و هزاران هزار منطقه چشم نواز دیگر از زمره جاهایی به شمار می‌رود که حتی برای یک بار هم که شده باید آن‌ها را دید و در لذت بی‌کران‌شان غوطه‌ور شد.
به لحاظ موقعیت فرهنگی و زیبایی شهر ونکوور و کبک سیتی را می‌توان جزو مناسب‌ترین‌ها بشمار آورد و از لحاظ اقتصادی و سیاسی نیز، استان انتاریو پیش رو می‌باشد.
این کشور صلح طلب و آرامش خواه از سال ۱۹۸۴ سلاح‌های کشتار جمعی ندارد و معاهدات لغو اختیارات را امضاء کرده است و نکته جالب در مورد این کشور این است که اگر پلیس کانادا شاهد انجام حرکت مثبتی از شهروندان باشد، به آنان «برگه‌ی مثبت» اعطاء می‌ کند. فرهنگ و تمدن از شاخصه‌های بارز این سرزمین بشمار می‌رود و بسیار ملموس است.

با اخذ ویزای کانادا آرزوهای‌تان را دست یافتنی کنید…

پیام بگذارید

جستجو
کشیدن