رد کردن پیوندها

پرسش‌های مربوط به ویزای آلمان

به احتمال زیاد پاسخ سؤالات خود را در این‌جا خواهید یافت. از این رو لطفاً پیش از برقراری ارتباط، ابتدا این سؤالات را به دقت مطالعه نمایید.

هم‌چنین بقیه مطالب را از این‌جا مطالعه نمایید. کلیک کنید

مطالعه این بخش بسیار ضروری است. کلیک کنید
از همکاری شما صمیمانه سپاس‌گزاریم.

پیشنهاد ما به شما این است: اگر وقت کافی برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر دارید ما در بخش ایالت فدرال آلمان مطالب بسیار مهم قرار داده‌ایم که بهتر است حداقل گذرا مطالعه شوند.

پرسش‌های متداول پیرامون فرم درخواست ویزای شینگن آلمان

سؤالات پیرامون ازدواج در آلمان

سؤالات متداول مربوط به مدارک ویزای شینگن آلمان

پرسش‌های متداول رد درخواست ویزای شینگن آلمان

 

پیام بگذارید

 1. لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

 2. لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

  1. لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

   1. لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

 3. سلام وقت شما بخیر
  من برای پیوند همسرم به سفارت المان به تهران ایمیل دادم ۴ نیم ماه گذشته ولی هنوز وقت مصاحبه برایم ندادن آیا منتظره ایمیل باشم میاد؟؟؟؟
  لطفا اااا جواب بدید

  1. سلام وقت بخیر
   ایمیل همان روز درخواست وقت ملاقات ارسال می‌شود. احتمالاً درخواست شما توسط شما به درستی انجام نشده و یا در سیستم به درستی ثبت نشده است.

 4. سلام و عرض ادب،
  من ۵ماهه مدارکم رو به سفارت تحویل دادم و هیچ خبری از مراحل پروندم ندارم.
  به سفارت هم ایمیل دادم اما جوابی نگرفتم خواهش میکنم راهنماییم کنید یا حداقل جواب ایمیلم رو بدین

  تشکرمیکنم.

  1. سلام
   در حال حاضر تنها از طریق فرم تماس با ما امکان پیگیری مدارک وجود دارد.

جستجو
کشیدن