رد کردن پیوندها

صفحه اختصاصی کشور آلمان

هر آن‌چه باید بدانید...

بدون چک ضمانتبدون وثیقهبدون سند ملکی

بادزید کننده گرامی، از شما دعوت می‌شود این صفحه را با تأمل بیش‌تری مطالعه نمایید.

گروه مشاوره مهاجرتی ایرسا

یک قدم تا مهاجرت موفق

کشور آلمان

پروسژر و فرایند کاری و اهمیت هر قدم بر اساس درصد اهمیتاز ۱۰۰٪ تا صدور ویزا.

پروسه انجام هر کاری باید مشخص باشد تا متقاضی آمادگی همه جانبه برای امرار معاش، برنامه ریزی صحیح، واگذار کردن کسب و کار، فروش و… خود را بر اساس برنامه مدون انجام دهد. ما در این‌جا بر اساس تجربه چندین ساله فرایند صدور ویزا را در اختیارتان قرار دادیم تا بر همین مبنا بتوانید متعادل پیش بروید و هیچ گونه ضرری به شما وارد نشود. اگر قصد دارید از همان ابتدا منزل، تجهیزات منزل و یا خودروی خود را بفروشید یا کسب و کار خود را واگذار کنید، دست نگه دارید. این تصمیم بسیار نادرست است، ما قبل از مصلحت خود جهت پیش بردن معامله شما، در ابتدا به مصلحت شما می‌اندیشیم. در نظر داشته باشید پس از صدور ویزا، شما تا حد اکثر ۶ ماه فرصت دارید تا همه کارهای‌تان را انجام و سپس مهاجرت کنید.

ما برای شما چه کار انجام خواهیم داد؟ فرایند صدور ویزاهای صعب الحصول مانند ویزاهای شینگن نیازمند همکاری متقابل از طرف متقاضی و کارگزار است، لذا جهت تسریع در فرایند صدور ویزا مطالب این صفحه را با دقت کامل مطالعه نمایید.

پروسه تکمیل مدارک

روز تا صدور ویزا

معمولاً مدت زمان تهیه مدارک بسته به گردش مالی بین یک هفته تا سه ماه زمان بر است. از جهتی صدور ویزا بسته به سفارت بین سه هفته الی 60 روز طول می‌کشد.

۱- مشاوره

۲- فرم‌ها و مدارک

۳- گردش حساب و تمکن مالی

۴- درخواست وقت سفارت

۵- مدت زمان انتظار وقت سفارت

۶- صدور ویزا

فرایند صدور ویزا در یک نگاه

قبل از هر چیز باید بدانیم با چه هدفی قصد مهاجرت دارید و پتانسیل‌های شما از نظر شغل، سابقه سفر، گردش مالی و… چیست!

قبل از انجام هر کار با ما مشاوره کاملاً رایگان داشته باشید. این کار باعث می‌شود تا با هم‌دیگر شرایط را سنجیده و تصمیم بهتری بگیرید.

مشاوره

پس از مشاوره طبق بخش مربوط به سفارت هر کشور فرم‌ها را دانلود کرده، مدارک شخصی(کارت ملی، شناسنامه، سند ازدواج و…) خود را ترجمه و تکمیل کنید.

فرم‌ها و مدارک

به یاد داشته باشید که شما ملزم به ارائه پرینت مهر شده گردش حساب مالی خود یا سرپرست‌تان به سفارت هستید، این پرینت جز مهم‌ترین مدارک به شمار می‌رود.

گردش حساب و تمکن مالی

مهاجرت قانونی

ما در این صفحه بر آنیم تا در مورد راه‌های قانونی صدور ویزا، مدارک مورد نیاز و الزامی، مدارک تکمیلی، رزرو وقت سفارت، شرایط سنجی فردی، علل و عوامل صدور و عدم صدور ویزا، سؤالات متداول پیرامون ثبت اطلاعات، تهیه فرم‌ها و… بپردازیم. لذا خواهش‌مندیم جهت پیش‌روی درست و صحیح از صفر تا صد کار صدور ویزا تا مهاجرت و… کلیه مطالب این صفحه و صفحات پیشنهاد شده را با تأمل مطالعه و در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید از طریق اطلاعات تماس از طریق تماس تلفنی، ارسال پیام و دیگر پل‌های ارتباطی در دسترس با ما در ارتباط باشید. در این صفحه دو آیتم بسیار مهم پیش روی شماست که پس از مطالعه دقیق کلیه مطالب می‌توانید تصمیم نهائی خود را گرفته و یکی را انتخاب و درخواست دهید. ۱- درخواست وقت سفارت: در صورتی که قبلاً برای ویزای شینگن اقدام کرده‌اید و از نحوه تهیه مدارک، مصاحبه و… اطلاعات کامل دارید و فقط نیاز به وقت سفارت مجدد دارید می‌توانید از این صفحه اقدام کنید. ۲- درخواست ویزا: در صورتی که اولین بار است برای ویزای شینگن اقدام می‌کنید می‌توانید از طریق همین صفحه نیز نسبت به صدور آن اقدام نمایید.

کشور آلمان

Skill Immigration

آلمان هم‌چنان دومین کشور مهاجر پذیر جهان پس از آمریکا محسوب می‌شود که حدود 5 میلیون مسلمان در آن اقامت دارند که دومین کشور اروپا از نظر تعداد ساکنین مسلمان نیز به حساب می‌آید. اخبار منتشر شده حاکی از آن است که دولت آلمان در حال رایزنی و آماده سازی یک قانون جامع جهت تسریع روند اخذ مهاجرین متخصص (Skill Immigration) است. روند مهاجرت به آلمان از اواسط سال 2015 و تا سال 2017 دارای فراز و نشیب‌های زیادی بوده است. بخصوص به دلیل جنگ در سوریه و وضعیت نابسامان امنیتی در افغانستان و برخی کشورهای دیگر خاورمیانه، ورود پناه‌جویان به آلمان از روش‌های گوناگون قانونی و غیر قانونی رشد زیادی داشته است. در این بخش به معرفی آخرین شرایط مهاجرت به آلمان خواهیم پرداخت. آلمان هم اکنون یکی از صنعتی‌ترین کشورهای جهان است و به عنوان ثروت‌مندترین کشور عضو اتحادیه اروپا، موتور اقتصادیِ حوزهٔ پولیِ یورو محسوب می‌شود. شهرهای بزرگ آلمان برلین، هامبورگ، مونیخ و فرانکفورت می‌باشند. جمهوری فدرال آلمان یکی از اعضای سازمان ملل متحد، ناتو، کشورهای گروه هشت و گروه پنج بوده و از بنیان‌گذاران اتحادیه اروپا است.

سفارت

سفیر کشور آلمان

کلیک کنید

نشانی و ساعات کاری سفارت

کلیک کنید

نکات امنیتی مهم در سفارت

کلیک کنید

تاریخچه ساختمان سفارت

کلیک کنید

خدمات

مهم

خدمات کنسولی

کلیک کنید

گذرنامه و کارت شناسایی ملی آلمان

کلیک کنید

مهم

ویزا و سفر

کلیک کنید

امور خانواده

کلیک کنید

موضوعات

مراکز آلمانی در ایران

کلیک کنید

اقتصاد

کلیک کنید

بخش حقوقی کنسولی

کلیک کنید

فرهنگ و آموزش

کلیک کنید

در وقت و هزینه‌های خود
صرفه جویی کنید.

جستجو
کشیدن