کلاه‌برادران وعده تسهیل کردن مراحل درخواست ویزا

امروز در این مقاله قصد داریم تا در مورد کلاه‌برداری بعضی افراد سود جو سخن بگوییم.

چه افرادی که با حرف‌های درشت و وعده‌های پوچ و خالی سر بعضی از متقاضیان را دم در سفارت شیره می‌مالند و چه افرادی که در آژانس‌ها یا محیط مجازی حضور دارند که آرزوهای دسته دیگر که قصد مهاجرت و تغییر در زندگی دارند را به فناء می‌دهند.

افرادی که برای دست‌یابی به آن‌چه که در ذهن پلیدشان دارند حتی قربان صدقه شما می‌روند و قسم می‌خورند تا پولی کاسب شوند، سپس پس از دریافت هزینه آن متقاضی را آن قدر وعده وعید می‌دهند تا معامله همان پروسه اداری و رسمی خود را طی کند، پس پولی که بابت تسریع در فرایند و تسهیل کردن درخواست ویزا پرداخت کرده‌ام چه می‌شود؟

این وسط متقاضی بخاطر یک مشت دروغ و وعده کاذب مقداری پول متضرر می‌شود، که گاهاً این ضررها باعث ایجاد مشکلات عدیده و یا حتی لغو مهاجرت وی می‌شود.

در ادامه یادآوری می‌نماییم که جهت فرآیندی مطمئن، تنها از طریق فرایند معمولی اداری و رسمی اقدام نمایید تا به متقاضیان ویزا وقت مصاحبه داده شود و پرونده‌شان در چارچوب قانونی به سفارت تحویل تا توسط آنان بررسی گردد. با این حال توجه داشته باشید که بررسی پرونده‌ها و صدور ویزا صرفاً در صلاحیت مقامات آن کشورها می‌باشد؛ لذا نه گروه ایرسا و نه هیچ آژانس خصوصی دیگری کوچک‌ترین صلاحیتی در زمینه‌های تعیین وقت مصاحبه فوری، کم کردن مدارک، تضمین صدور ویزا و… ندارد. بنا بر آن‌چه گفته شد، گروه ایرسا نسبت به هر گونه کلاه‌برداری یا اخاذی در این مورد که در اینترنت یا حوالی سفارت‌ها پیشنهاد می‌شود و دایر بر امکان دریافت وقت سفارت خارج از چارچوب فرآیند فوق یا تضمین در صدور ویزا به متقاضیان ایرانی ویزا هشدار می‌دهد.

افرادی که خارج از محدوده سفارت شما را خطاب می‌کنند و در ازای پول، وعده تعیین وقت مصاحبه فوری و یا تضمین صدور ویزا را به شما می‌دهند، پرسنل سفارت نیستند و به هیچ عنوان ارتباطی با سفارت ندارند.

در این میان سفارت آلمان در این باره نوشت: بخش روادید با آژانس‌های خارج سفارت همکاری نمی‌نماید. مشاوران خارج از سفارت نقشی در تصمیم گیری در خصوص درخواست روادید شما ندارند.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *


سؤالی دارید؟

اکنون با ما تماس بگیرید

تأکید ما همواره بر این است که کلیه مطالب سایت را با دقت مطالعه کنید. خواهش‌مندیم جهت کنجکاوی از تماس خودداری نمایید.


مشاور ما در عمان

96896055257+مشاوره از طریق WhatsApp

989160065257+ویزای کشورهای شینگن کشورهای ویزا شینگن ویزای شینگن کشورها کشورهای ویزای شینگن کشورهای ویزای شنگن لیست کشورهای ویزای شینگن ویزا شینگن کشورها
ما را دنبال کنید

گروه ایرسا در شبکه‌های اجتماعی

در هر یک از شبکه‌های اجتماعی ما یک آفر عالی داریم.کلیه حقوق مادی و معنوی برای گروه ایرسا محفوظ است.