رد کردن پیوندها

سیستم ویدکس videx سفارت آلمان چیست

سیستم ویدکس videx سفارت آلمان چیست

 

در فرآیند جدید سفارت آلمان متقاضی باید از طریق سیستم ویدکس videx نسبت به پر کردن فرم ویزای آلمان اقدام نماید. ویدکس برای این طراحی شده است تا متقاضی از طریق اینترنت و با سیستم خود فرم را پر کرده و در نهایت سیستم بصورت خودکار تمام اطلاعات شما را در فرم ویزا نوشته و شما فقط پرینت می‌گیرید.
دقت کنید شما نمی‌توانید درخواست خود را آنلاین ارسال کنید فقط می‌توانید فیلدهای مربوطه را پر کنید و در نهایت یک فایل پرینت شده منظم در خروجی داشته باشید.
شما وقتی زبان فارسی را نتخاب می‌کنید صفحه مربوط به زبان فارسی برای شما باز می‌شود البته باید در نظر داشته باشید تمام اطلاعاتی که وارد می‌کنید باید به زبان انگلیسی یا آلمانی باشد. اطلاعات بصورت آنلاین قابل ارائه و ارسال نیستند بلکه شما باید فرم مربوطه را چاپ نموده و همراه با سایر مدارک درخواستی، در زمان مصاحبه خود، به بخش ویزا تحویل دهید. حتی اگر برای پر کردن فرم درخواست‌ زبان فارسی را انتخاب کرده باشید، نسخه‌ایی را که در زمان چاپ دریافت می‌کنید، به زبان آلمانی/انگلیسی خواهد بود. با استفاده از پرسشنامه‌ ویدکس، زمان رسیدگی به درخواست‌تان در باجه‌های ویزا به حداقل ممکن کاهش خواهد یافت. از این گذشته می‌توانید درخواستی را که با ویدکس تنظیم کرده‌اید، در کامپیوتر شخصی خود برای موارد مشابه آتی ذخیره نمایید.

 

نکته: در حال حاضر استفاده از سیستم ویدکس ۱۰۰٪ الزامی نشده است، اما استفاده از آن را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا در هنگام ارائه مدارک سریع‌تر کار شما صورت پذیرد.

 

ورود به صفحه ویدکس

 

راهنمای استفاده از سیستم ویدکس به زبان فارسی

 

نکته: در صورتی که قادر به استفاده از سیستم ویدکس نبودید می‌توانید فرم زیر را دانلود و در دو نسخه آن را با خودکار آبی رنگ به یکی از زبان‌های آلمانی یا انگلیسی پر کنید.

فرم درخواست ویزای شینگن

 

پرسش‌های متداول پیرامون فرم درخواست ویزای شینگن آلمان

پیام بگذارید

  1. پرسش‌های متداول پیرامون فرم درخواست ویزای شینگن آلمان
    پیوند ثابت
جستجو
کشیدن