رد کردن پیوندها
بخش حقوقی کنسولی سفارت آلمان

بخش حقوقی کنسولی سفارت آلمان

 

جهت ارائه درخواست به باجه حقوقی و کنسولی سفارت آلمان، نیازمند اخذ وقت قبلی و رزرو وقت سفارت آلمان در تهران می‌باشد.

تحویل مدارک جهت تصدیق / تأیید کپی که برای بخش روادید جهت وقت مصاحبه در هفته بعد و یا جهت رفع نواقص مورد درخواست از سوی بخش روادید مورد نیاز است، از این پس همواره روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه بدون وقت قبلی صورت خواهد گرفت.

 پذیرش تنها در قبال ارائه تأییدیه وقت مصاحبه بخش روادید برای هفته بعد و یا برگه درخواست بخش روادید جهت رفع نواقص پرونده صورت می‌گیرد.

تحویل مدارک در روزهای دیگر تنها با وقت قبلی امکان پذیر است.

اطلاعات مرتبط با بخش حقوقی و کنسولی

نمایندگی‌های خارجی در بسیاری موارد حقوقی، مهم‌ترین پل ارتباطی اتباع آلمانی ساکن خارج از آلمان می‌باشد. در این صفحه شما را از خدمات کنسولی خود و نیز رویه‌های مربوط به درخواست گذرنامه جدید آلمانی، گواهی تولد، تأیید امضاء، امور بازنشستگی و تأیید و تصدیق مدارک ایرانی، مطلع می‌سازیم.

ساعات کاری باجه یک‌شنبه تا پنج‌شنبه
بخش حقوقی و کنسولی 7:30 تا 10:30
تحویل گرفتن تصدیق مدارک و تأیید کپی 14:30 تا 15:30
(ماه ژوئیه و اوت: 14:00 تا 15:00)
تحویل گرفتن گذرنامه 9:30 تا 11:30
13:00 تا 15:00
 

 

لطفاً توجه داشته باشید که سفارت در این روزها تعطیل می‌باشد:

تعطیلات سفارت

لطفاً قبل از مراجعه به بخش حقوقی و کنسولی، از طریق این سایت اینترنتی، اطلاعات لازم در خصوص روند و مدارک مورد نیاز را مطالعه نمایید. لطفاً آگاه باشید که متقاضیانی که نمی‌توانند تمام مدارک مورد نیاز را به باجه ارائه نمایند، متأسفانه می‌بایست برگردانده شوند و معمولاً امکان پذیرش درخواست ایشان وجود ندارد.

هزینه کلیه خدمات کنسولی می‌بایست به صورت نقد و به یورو پرداخت گردد.

جهت درخواست تأیید و تصدیق مدارک، تأیید کپی و امضاء، گواهی‌های کنسولی و مشاوره در امور حقوقی ارث، تابعیت و خانواده و…، نیاز به گرفتن وقت وجود دارد.

شما جهت دریافت گذرنامه، گواهی تولد و سایر مدارک و نیز برای مشاوره و دریافت تأییدیه در امور مرتبط با بازنشستگی نیازی به وقت قبلی ندارید.

لطفاً جهت ارائه درخواست گذرنامه آلمانی و یا گواهی تولد آلمانی اقدام به گرفتن وقت نمایید.

پیام بگذارید

جستجو
کشیدن